www.cvonline.hu

CNC FORGÁCSOLÓ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.11.10.
Hirdetés azonosító: 1228231

Megbízónk multinacionális  autóipari beszállító számára keresünk kvalifikált, szakmailag felkészült munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • CNC Programozás, marógépek beállítása és korrekciózása
  • Különböző fém alkatrészek gyártása CNC marógépeken rajznak, vagy egyéb gyártási előírásnak megfelelően
  • Méréssel, minőségügyi elvárásokkal kapcsolatos feladatok ellátása
  • Másik munkadarabra, vagy szériára történő átállás megvalósítása
  • Karbantartási/ellenőrzési feladatok ellátása

Elvárások

  • CNC forgácsoló végzettség
  • Néhány éves CNC gépbeállítói gyakorlat
  • Siemens vezérlés ismerete
  • CAM programok futtatásában való jártasság

Előnyt jelent

  • Autóipari gyártónál szerzett tapasztalat
  • Alumínium forgácsolási tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Multinacionális környezet
  • Innovatív technológiák és termékek megismerése
  • Szakmai karrier lehetőség
  • Versenyképes bérezési és juttatási csomag (13.havi fizetés, cafetéria, év végi juttatás, egészségbiztosítás)
  • Biztonságos munkakörnyezet

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CNC FORGÁCSOLÓ, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Vörös Jutka
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678