www.cvonline.hu

CNC forgácsoló

  • Company_icon Tamáska Gyula Szerszámkészítő EV
  • Location_icon XXII. kerület, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

Budapest, XXII. kerületi szerszámkészítő munkahelyre keresünk
érdekes egyedi munkára, néhány éves gyakorlattal rendelkezdő,

CNC Forgácsoló
munkatársat

Elvárás:

  • néhány éves gyakorlat
  • műszaki rajz olvasás
  • számítógépes ismeret

Feladatok:

  • munkavégzés Heidenhain vezérlésű DMU és NCT marógépeken

Amit kínálunk:

  • érdekes, egyedi munka, nem unalmas széria
  • fejlődési lehetőség, érdeklődés esetén betanítás CNC programozásra EdgeCam program használatával
  • egyműszakos munkarend
  • béren felüli juttatások
  • év végi prémium
Helyek XXII. kerület
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Esztergályos, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Szerszámkészítő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű