www.cvonline.hu

CNC Forgácsoló

  • Az állásajánlat lejárt.

Vállalatunk a mikroelektronika területén tevékenykedik. Fő tevékenységi körünk a nagy precizitású egyedi célgépek, berendezések valamint alkatrészek gyártása.

 Csapatunk bővítése céljából keresünk

munkatársakat.

Feladatok:

  • CNC megmunkáló központon való munkavégzés egyedi gépgyártásban műszaki rajz és előírt technológia alapján
  • Program ellenőrzés, szükség esetén tesztelés
  • Az elvégzett munka előírás szerinti dokumentálása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 2 év gyártásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés

Előny:

  • Heidenhain, Hurco vezérlés ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (bér megállapodás alapján, cafeteria, egyéb juttatások)
  • Szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:

Győr

Az önéletrajzokat életkor megkötés nélkül, a pozíció megnevezésével és a fizetési igény megjelölésével kérjük az alábbi e-mail címre küldjék.

Munkavégzés helye Győr
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Győr