www.cvonline.hu

CNC forgácsoló

  • A hirdetés 365 napja lejárt

A Work Force több mint 10 éve Magyarország meghatározó HR szolgáltatója, saját területén piacvezető autóipari beszállító partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba, kecskeméti munkavégzéssel

Feladatok

  • CNC vezérelt forgácsoló gépek működtetése
  • Gépek napi szintű karbantartási és üzemeltetési feladatainak ellátása.
  • Termelési ütemtervnek megfelelő darabszámú termék legyártása
  • Műveleti, technológiai utasítások betartása

Elvárások

  • Általános forgácsolási ismeretek;
  • Esztergálási vagy marási gyakorlati tapasztalat;
  • CNC programozási alapismeret;
  • Felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzés
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Időszakosan hétvégi munkavégzés vállalása

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag, béren kívüli juttatások
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Céges buszjárat

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el önéletrajzát, pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.