www.cvonline.hu

CNC forgácsoló

  • A hirdetés 396 napja lejárt

Egy sikeres cégcsoport nemzetközi autógyárak beszállítói tevékenységében érdekelt magyarországi leányvállalata, oroszlányi és móri telephelyére keres

munkatársat

Feladatok

  • Alkatrészek gyártása rajz, illetve CAD programok alapján
  • Marógépek programozása

Elvárások

  • Forgácsoló végzettség, gépgyártástechnológiai-technikus vagy szerszámkészítő végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Előny

  • CNC forgácsolásban szerzett munkatapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Számítástechnikai ismeretek

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, hogy
jövedelemigénnyel ellátott önéletrajzát jelentkezésével együtt küldje az alábbi címre:

Helyek Fejér
Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő