www.cvonline.hu

CNC forgácsoló

  • A hirdetés 653 napja lejárt

Szeretne egy megbízható munkahelyen dolgozni? Hosszú távú munkát keres? Jelentkezzen hozzánk a következő munkalehetőségükre:

(KECS421)

A leendő munkatárs feladatai:

  • termékek elkészítése a vezető utasításának megfelelően

  • folyamatos minőségellenőrzés (önellenőrzés)

  • késztermékek korrekciózása

  • selejtek jelölése, eltávolítása

  • határidők tartása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • szakmunkás végzettség, előny CNC forgácsoló végzettség

  • előny gyártó-termelő környezetben vagy CNC forgácsolásban szerezett tapasztat

  • monotonitástűrés, jó látás, műszaki affinitás

Egyéb:

  • több műszakos munkarend vállalása

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a 06 20/505-0216-os telefonszámon.

Nyilvántartási szám:

5634-2/2010-5500

Adatvédelmi nyilvtántartási szám:

NAIH-72575/2014