www.cvonline.hu

CNC forgácsoló (Tiszakécske)

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 680635

Magyarország LEGNAGYOBB Magyar tulajdonú munkaerő szolgáltató cége keress Tiszakécskei megbízója számára munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A termelési programban meghatározott alkatrészek, gyártmányok pontos rajz szerinti elkészítése, forgácsolása a meghatározott időre és az előírt minőségi követelményeknek megfelelően.
  • A meghatározott technológiai utasítások betartása mellett a rendelkezésre álló technikai eszközök segítségével minden CNC forgácsoló és ahhoz kapcsolódó munkafolyamat biztonságos elvégzése.
  • A technológia és munkafegyelem betartása.
  • Együttműködés feletteseivel és munkatársaival.
  • Egyéb feladat, amivel a munkahelyi vezetője megbízza.
Elvárások:
  • Szakmunkás bizonyítvány, forgácsoló végzettség,
  • Karusszel forgácsoló gépen szerzett tapasztalat,
  • Gyártás / Termelés területen szerzett tapasztalat,
  • Jártas műszaki rajzolvasásban,
  • Mérő eszközök használatának ismerete,
  • Terhelhetőség.
Amit kínálunk:
  • multinacionális közeg,
  • azonnali munkába állás,
  • fejlődési lehetőség,
  • stabil hátterű vállalat.
Munkavégzés helye:
  • Tiszakécske
Egyéb:
  • Munkaidő: 2 műszakos munkarend.
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése, vagy E-mail cím megjelenítése email címen keresztül, a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.