www.cvonline.hu

CNC forgácsoló és programozó

  • A hirdetés 377 napja lejárt

Magyarországon dinamikusan fejlődő műanyagipari termelő cég gyáli munkavégzéssel keres szerszámüzemébe tapasztalattal rendelkező CNC Forgácsoló munkatársat.

Feladatok:

  • CNC forgácsolási feladatok kivitelezése, ezzel támogatva a szerszámüzemi gyártás folyamatosságát, illetve új fröccsöntő szerszámok készítését
  • Komplett CNC programok önálló készítése modell és műszaki rajz alapján
  • A műszaki rajz és a technológiai utasítás alapján elképzeli és átgondolja az elvégzendő gépi műveleteket és azok sorrendjét.
  • Kiválasztja a forgácsoló szerszámokat.
  • Elkészíti a szükséges megmunkáló programokat (SOLID WORKS/ SOLID CAM)
  • Felszerszámozza, beállítja a forgácsoló gépet.
  • Figyelemmel kíséri és ellenőrzi a megmunkáló gép működését.
  • Az elkészített munkadarabot a kapott dokumentáció alapján ellenőrzi.
  • A forgácsoló gépet tisztántartja.
  • A gép rendellenes működését, és a kopó/fogyó alkatrészek/eszközök elfogyását időben jelzi a felettesének.

Elvárások:

  • CNC fogácsolásban szerzett tapasztalat
  • Szabványosított CNC programnyelv ismerete.
  • CAD/CAM ismeretek.
  • Mérés- és szakrajztudás
  • Precizitás a munkavégzésben.
  • Jó munkabíró és állóképesség.
  • Lojalitás a cég felé.
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód.
  • Műszaki érdeklődés.
  • Kézi/gépi szerszámok magabiztos használata.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai kihívások

Amennyiben hirdetésünk felkeltette a figyelmét, kérem küldje el önéletrajzát az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Gyál
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő