www.cvonline.hu

CNC folyamatmérnök

  • A hirdetés 925 napja lejárt

Feladatok:

  • A termelés műszaki támogatása
  • Megmunkáló gyártósorok gyártástámogatása (Fanuc Robodrill, Emag)
  • Új termékek bevezetésével kapcsolatos technológiai teendők elvégzése
  • Új technológia kidolgozása, és/vagy meglévő adaptálása, módosítása
  • Munkautasítások, technológiai utasítások elkészítése
  • Dolgozók oktatásának előkészítése, az oktatások megtartása
  • Folyamatfejlesztés, javaslatok kidolgozása a termelés erőforrásainak jobb kihasználása érdekében
  • Közreműködés a gyártás optimalizálásában

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú diploma vagy gépipari technikusi végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyt jelent:

  • Autóipari termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit cégünk  kínál:

  • Szakmai tudással, és teljesítménnyel arányos bérezés
  • Munkába járás támogatása
Helyek Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő