www.cvonline.hu

CNC Esztergályos(ok)

  • A hirdetés 526 napja lejárt

Munkaköri feladatok:

  • Egyedi, kis és közepes sorozatú alkatrészek legyártása önállóan
  • Szerszámok kiválasztása, cseréje
  • Széria gyártások indítása és folyamatos felügyelete
  • Felelősségvállalás az elkészült munkadarabok minőségéért, ezek önálló ellenőrzése a rendelkezésre álló eszközök segítségével (pl: méretellenőrzés)
  • Konstruktív együttműködés a műhelyben található más forgácsoló szakmákkal, termelési és minőségirányítási munkatársakkal
  • Minden egyéb, a felelősségi körének és képzettségének megfelelő olyan feladat ellátása, mellyel közvetlen felettese megbízza

Munkaköri célok:

  • Minőségi munkavégzés
  • A társaság piaci pozíciójának erősítése
  • Tulajdonosi elvárások teljesítése

Közvetlen felettes: Termelésvezető

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Napi munkaidő: napi 8 óra, 2 vagy 3 műszakban

Munkaköri követelmények:

Képzettség: Szakmunkás végzettség

Tapasztalat:

  • Hasonló területen legalább 1-3 év tapasztalat (2 fő)
  • és legalább 3-5 év tapasztalat (2 fő)

Ismeretek:

  • Fanuc vagy Okuma vezérlés naprakész és gyakorlatorientált ismerete
  • Gépipari ismeretek
  • Műszaki rajzolvasás
  • Általános környezet-, egészség- és munkavédelmi ismeretek

Juttatások:

  • Havi bér összege: Versenyképes bér (tapasztalat függő, megegyezés szerint)

Egyéb:

  • Stabil vállalati háttér, személyes szakmai fejlődés
  • Műszakpótlék
  • Túlórapótlék
  • Bejárási támogatás
  • Albérlet hozzájárulás
  • Munkaruha

Személyiségjegyek:

  • Önálló, felelősségteljes, fegyelmezett és precíz munkavégzés
  • Gyors átlátó és kiváló problémamegoldó képesség
  • Minőségi munkaszemlélet
  • Kreativítás

Kezdés: azonnal lehetséges

Helyek Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő