www.cvonline.hu

CNC esztergályos/marós

  • A hirdetés 1314 napja lejárt

Cégünk munkatársat keres

pozícióba.

Cégjellemzők:

Fémmegmunkálás területén tevékenykedő, magyar tulajdonú cégünk keres Miskolc melletti üzemébe új munkatársat az alábbi pozícióba: CNC esztergályos/ marós

Feladatok:

  • Egyedi termékek gyártása, kisszériás gyártási feladatok ellátása
  • Szerszámgyártás, gép programozása a szakrajzok alapján
  • Több gép kezelése, alkatrészek cseréje
  • Hagyományos esztergályosi feladatok elvégzése

Elvárások:

  • minimum 5 éves CNC esztergálás területén szerzett szakmai gyakorlat
  • önálló gépprogramozási ismeret és gyakorlat
  • műszaki rajzolvasási készség
  • középfokú szakirányú végzettség
  • önálló, precíz munkavégzés, igényességre való törekvés
  • MAZAK, NCT vezérlés ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem végzettség és tapasztalat szerint
  • Stabil munkahely

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő, kétműszakos munkarend

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre bérigényének megjelölésével.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő