www.cvonline.hu

CNC esztergályos

  • A hirdetés 933 napja lejárt

Acél szerkezet gyártásával foglalkozó Kft gyöngyösi munkahelyre keres

több éves szakmai tapasztalattal rendelkező

szakembert.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség.
  • Józan életmód.
  • Több éves gépkezelési, gépbeállítói gyakorlat.
  • Együttműködés a feladatok megoldásában.
  • Munkájában átgondoltan, tervszerűen és alaposan járjon el.

Feladatok:

A cnc esztergán HEIDENHEIM és NCT program van. Programozni, gépbeállítói feladatok elvégzése nélkülözhetetlen.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Lakás, utazás finanszírozása

Olyan szakmai fényképes önéletrajzot várunk, amelyben kifejti, hogy:

  • milyen gépen  dolgozott és azon milyen program volt azt milyen szinten tudja kezelni?
  • milyen cégnél dolgozott, és meddig?
Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő