www.cvonline.hu

CNC Esztergályos

  • A hirdetés 865 napja lejárt

Az Adecco, a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója olaszországi megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

amely pozícióban idegen nyelv ismerete nem szükséges.

Feladatok:
•Kötőelem, fém elemek és egyéb fém eszközök gyártása, megmunkálása önállóan, rajz alapján
•Gyártás dokumentálása
•Gép és környezetének tisztán tartása

Elvárások:
•CNC esztergályos pozícióban szerzett 3-5 éves tapasztalat
•Műszaki rajzok olvasása és ez alapján termékek elkészítése
•Mérési ismeretek
•Idegen nyelv ismerete nem szükséges

Amit kínálunk:
•Szállás biztosítása ingyenesen
•Szállás kulturált apartmanokban, 1 ágyas elhelyezéssel
•Túlóra pótlékok (+25 %)

Egyéb információ:
Bér: 8.30 € és 9.30 € / óra
•Munkavégzés helye könnyen megközelíthető biciklivel a szállásról
•2 műszak, heti 6 napos munkavégzés
•Szabadságolás: minden ledolgozott 30 nap után, 15 nap szabadság
•3 hónap próbaidő az Adecco Italy alkalmazásában, majd jó teljesítés esetén bekerülés a partner saját állományába határozatlan idejű szerződéssel

Lokáció:
Észak-Olaszország, Milánó vonzáskörzete

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése email címre.

Helyek Külföld
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő