www.cvonline.hu

CNC esztergályos

  • A hirdetés 869 napja lejárt

Fémforgácsolással foglalkozó Kft győri munkahelyre keres több éves szakmai tapasztalattal rendelkező

CNC esztergályosokat.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Önálló programozás
  • Kis sorozat gyártásban jártasság
  • Több éves CNC-esztergályos
  • Ismerje és tudja használni a fémforgácsoló műhelyekben használatos szerszámokat és mérőeszközöket.
  • Együttműködés a feladatok megoldásában
  • Munkájában átgondoltan, tervszerűen és alaposan járjon el.

Feladatok:

  • Egyedi, kis és közepes nagyságú szériás darabok gyártása
  • Technikai rajzok egyéni olvasása, és ez alapján programozás
  • Megfelelő beállítások alapján a munkafolyamat elvégzése
  • Fanuc program ismerete

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Lakás, utazás finanszírozása

A munkavégzés helye: Győr

Olyan szakmai fényképes önéletrajzot várunk, amelyben kifejti, hogy:

  • milyen programmal/programokkal dolgozott,
  • milyen gépen/gépeken dolgozott,
  • milyen méretű termékeket gyártott,
  • milyen alapanyagokkal dolgozott?
  • milyen cégnél dolgozott, és meddig?

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő