www.cvonline.hu

CNC esztergályos

  • A hirdetés 794 napja lejárt

A CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

munkatársat keres mátészalkai telephelyére az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • CNC gépek önálló működtetése, kezelése,
  • Rajzok egyéni olvasása, és azok adatai alapján történő programozás
  • Szükség szerint gépbeállítás
  • Hibák felismerése és megoldása
  • Az alkatrészek kiváló minőségben történő gyártása, rajzok alapján s ezért felelősségvállalás
  • Munkafolyamatok dokumentálása.
  • Konstruktív együttműködés az üzemben található egyéb forgácsoló szakmákkal
  • A megfelelő technológia kiválasztása

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • min. 3 éves CNC vezérlési szakmai tapasztalat
  • NCT és Heidenhain vezérlés ismerete előnyt jelent
  • Szakmához kapcsolódó szabványok, biztonságtechnikai előírások ismerete
  • Gyakorlatias megközelítés, precizitás, megbízhatóság
  • Önálló, felelősségteljes, fegyelmezett, precíz, munkavégzés
  • Együttgondolkodási készség, hatékony team munka
  • Jó rajzolvasási ismeretek
  • Technológia ismeret
  • Esztergályos feladatok ellátásához szükséges eszközök és azok használatának ismerete

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Dinamikus, fiatalos, támogató csapat
  • Továbbfejlődési lehetőségek
  • Nemzetközi munkatársi kapcsolatok

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, kérjük, hogy küldje be Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar nyelven az alábbi e-mail címre.

CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

Humánpolitikai Osztály

4700 Mátészalka, Ernst Abbe utca 1-2.

Jakabné Zeke Tünde

HR vezető

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő