www.cvonline.hu

CNC esztergályos

  • A hirdetés 1059 napja lejárt

Fémforgácsolással foglalkozó Kft, németországi és miskolci munkahelyre keres több éves szakmai tapasztalattal rendelkező

CNC esztergályosokat.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Német nyelvtudás kommunikációs szinten előny
  • Önálló programozás és technológia készítés
  • Kis sorozat gyártásban is jártasság
  • Több éves CNC-esztergályos gyakorlat (legalább 3-5 év)
  • Ismerje és tudja használni a fémforgácsoló műhelyekben használatos szerszámokat és mérőeszközöket.
  • Együttműködés a feladatok megoldásában
  • Munkájában átgondoltan, tervszerűen és alaposan járjon el.

Feladatok:

  • Egyedi, kis és közepes nagyságú szériás darabok gyártása
  • Technikai rajzok egyéni olvasása, és ez alapján programozás
  • Megfelelő beállítások alapján a munkafolyamat elvégzése

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Németországi munkahelyen szállás biztosítása
  • Németországi munkavégzés díjazása Euroban
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkahely

A munkavégzés helye: Németország és Miskolc

Olyan szakmai fényképes önéletrajzot várunk, amelyben kifejti, hogy:

  • milyen programmal/programokkal dolgozott,
  • milyen gépen/gépeken dolgozott,
  • milyen méretű termékeket gyártott,
  • milyen alapanyagokkal dolgozott?
  • milyen hibahatárral dolgozott?
  • milyen cégnél dolgozott, és meddig?
Helyek Külföld
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő