www.cvonline.hu

CNC esztergályos

  • Company_icon Cégnév elrejtése
  • Location_icon Németország, Külföld
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

Fémforgácsolással foglalkozó Kft, németországi munkahelyre keres több éves szakmai tapasztalattal rendelkező

CNC esztergályosokat.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Német nyelvtudás kommunikációs szinten előny
  • Kis és közepes sorozatgyártásban és szerszámcserében való jártasság
  • Minimum 2 éves CNC-esztergályos gyakorlat
  • Ismerje és tudja használni a fémforgácsoló műhelyekben használatos szerszámokat és mérőeszközöket.
  • Együttműködés a feladatok megoldásában
  • Munkájában átgondoltan, tervszerűen és alaposan járjon el.
  • Elönyt jelenthet Okuma, Fanuc, Siemens 840D és Mazak vezérlések ismerete.

Feladatok:

  • Kis és közepes nagyságú szériás darabok gyártása
  • Müszaki rajzok egyéni olvasása, és ezek alapján a mérési dokumentációk vezetése.
  • Megfelelő beállítások alapján a munkafolyamat elvégzése
  • Önálló szerszámcsere és korrekció.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Németországi munkahelyen szállás biztosítása
  • Németországi munkavégzés díjazása Euroban
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkahely

A munkavégzés helye: Németország

Olyan szakmai fényképes önéletrajzot várunk, amelyben kifejti, hogy:
- milyen programmal/programokkal dolgozott,
- milyen gépen/gépeken dolgozott,
- milyen méretű termékeket gyártott,
- milyen alapanyagokkal dolgozott?
- milyen cégnél dolgozott, és meddig?

Helyek Németország
Külföld
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű