www.cvonline.hu

CNC esztergályos

  • Company_icon Euroknife Bt.
  • Location_icon Piliscsaba, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

Cégünk az ipari vágószerszámok – kör- és egyeneskések - gyártásában vezető helyet elfoglaló 100 éves német DIENES csoport magyarországi leányvállalata a Pilis kapujában.

Cégünk piliscsabai telephelyére keresünk munkatársat az alábbi munkakör betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • feladatkör: CNC esztergán történő fémmegmunkálás
  • munkarend: 8 órás, 2 műszakos

Végzettség: szakirányú iskolai végzettség

Elvárások:

  • műszaki rajz alapján történő önálló programozás és gépfelszerszámozás
  • felelősséggel végzett precíz, önálló munkavégzés

Előny:

  • forgácsolás területén szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • rendezett, biztonságos környezet
  • versenyképes bérezés
  • béren kívüli juttatási csomag, Cafeteria rendszer
  • céges buszjáratok, munkábajárás támogatása

Érdeklődni: Kőnig Barbara cégvezető asszisztensnél

Tel.: +36/70- 377-57-59  vagy +26/ 575-520

Levelezési cím: 2081, Piliscsaba Kálvária u. 50-52. EuroKnife Bt.

Helyek Piliscsaba
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Esztergályos, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű