www.cvonline.hu

CNC esztergályos

  • A hirdetés 485 napja lejárt

A XOMOX Magyarország Kft, mint az amerikai CRANE Co. vállalatcsoport integrált része több mint 20 éve gyárt Magyarországon olyan ipari szerelvényeket, melyek a vegyipari, gyógyszeripari és energetikai alkalmazások minőségi követelményeinek magas szintű kielégítésére alkalmasak.
Számtalan referencia bizonyítja a hazai vezető felhasználóknál és globális partnereinknél termékeink magas minőségét, mely folyamatosan új piaci lehetőségeket nyit számunkra a további fejlődésünkhöz.

Székesfehérvári csapatunkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Fő feladatok és felelősségek:

  • Munkadarabok megmunkálása és darabonkénti ellenőrzése az aktuális rajz illetve munkautasítás szerint
  • CNC esztergagép önálló kezelése
  • Az előírt dokumentációs rendszer elvárásoknak megfelelő vezetése

Elvárásaink:

  • CNC forgácsoló vagy gépi forgácsoló szakmunkás végzettség
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Alapvető számítástechnikai ismeretek
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Standard utasítások értelmezése és képesség azok betartására
  • Megfelelő fizikai állapot (nehéz fizikai munka)
  • Előnyt jelent: Sinumerik CNC vezérlő ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre fizetési igényének megjelölésével.

Link megjelenítése

Helyek Veszprém
Somogy
Komárom-Esztergom
Pest
Tolna
Baranya
Bács-Kiskun
Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő