www.cvonline.hu
CNC esztergályos (Referenciaszám: PJ3937)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.15.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 980866
lejárt

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

CNC esztergályos

Feladatok:
- Munkadarabok megmunkálása és darabonkénti ellenőrzése az aktuális rajz illetve munkautasítás szerint
- CNC esztergagép önálló kezelése
- Az előírt dokumentációs rendszer elvárásoknak megfelelő vezetése

Elvárások:
- CNC forgácsoló vagy gépi forgácsoló szakmunkás végzettség
- Műszaki rajzolvasási készség
- Alapvető számítástechnikai ismeretek
- Felelősségteljes, precíz munkavégzés
- Standard utasítások értelmezése és képesség azok betartására
- Megfelelő fizikai állapot (nehéz fizikai munka)
- 3 műszak vállalása

Előny:
- Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés
- Béren kívüli juttatások
- Céges buszjáratok vagy kedvező beutazási támogatás

Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Dobos Adrienn kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre vagy jelentkezzen az alábbi telefonszámon: +36202757667. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:4376-4./2003, 07-0006-06.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.