CNC-Esztergályos Programozó (CNC-Dreher Programmierer)- München környéke

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1028429

Németországi partnercégünk számára keresünk szakembereket az alábbi pozícióra: Ingyenes szállás biztosításával, hosszú távú munkaszerződéssel.
Feladatok:

  • Önálló programozás
  • Finommechanikai eszközök gyártása/ nagy pontosságot igénylő orvosi eszközök- műszerek

Elvárások:
  • Siemens 840 D vezérlés programozása
  • Több éves tapasztalat egyedi gyártásban
  • Rajz alapján programozás
  • Német nyelvtudás előny, de nem feltétel

Juttatások:
  • Versenyképes bérezés, megegyezés szerint (10- 12 nettó euró órabér)
  • Ingyenesen biztosított szállás
  • Első kiutazás megtérítése

Előnyök:
  • Külföldön szerzett munkatapasztalat
  • Saját autó

Nyelv:
  • Német

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, László Nikolettet a következő telefonszámon: +36 70 665 5615 - munkanapokon 8-12 óráig.

Kategória
Külföldi munka
Régió
Külföld