www.cvonline.hu

CNC ESZTERGÁLYOS / MARÓ

  • A hirdetés 834 napja lejárt

Feladatok:

  • CNC gépek kezelése és felkészítése, programváltoztatások és -    javítások
  • Esztergálás, fúrás, marás és csavarmenetmetszés
  • Az elkészült darabok megfelelőség-ellenőrzése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat, hasonló munkakörben
  • Program és géptípus ismeret: Deckel, Fanuc, Heidenhain, Siemens
  • Programozási ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Társalgási szintű német nyelvismeret (munkavégzés nyelve német)

Munkavégzés helye: Németország, München környéke

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, német és magyar nyelvű önéletrajzát küldje el az alábbi e-mail címre.