www.cvonline.hu
CNC esztergályos, gépkezelő (Referenciaszám: PJ4348)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.04.20.
Jelentkezési határidő: 2016.04.27.
Hirdetés azonosító: 1024321
lejárt

Székesfehérvári partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

CNC esztergályos, gépkezelő

Feladatok:
- Munkadarabok megmunkálása és darabonkénti ellenőrzése az aktuális rajz illetve munkautasítás szerint
- CNC esztergagép önálló kezelése, beállítása
- Az előírt dokumentációs rendszer elvárásoknak megfelelő vezetése

Elvárások:
- CNC forgácsoló vagy gépi forgácsoló szakmunkás végzettség
- Műszaki rajzolvasási készség
- Alapvető számítástechnikai ismeretek
- Felelősségteljes, precíz munkavégzés
- Standard utasítások értelmezése és képesség azok betartására
- Megfelelő fizikai állapot (nehéz fizikai munka)
- 3 műszak vállalása

Előny:
- Hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés
- Béren kívüli juttatások
- Céges buszjáratok vagy kedvező beutazási támogatás

Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szabó Dorina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.
Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.