www.cvonline.hu

CNC esztergályos/ Forgácsoló

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 1083859

Nemzetközi hátérrel rendelkező, fémipari tevékenységgel foglalkozó partnercégünk saját csapatába keresünk munkatársat mórahalmi telephelyre.
Feladatok:

  • Hagyományos esztergálási feladatok elvégzése
  • Üzemi rend betartása
  • Gépek kezelése, felügyelete
  • Termelési folyamatok támogatása

Elvárások:
  • Középfokú szakirányú szakképesítés (gépi forgácsoló, esztergályos, marós)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Precíz, önálló munkavégzés

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Napi 8 órás munkavégzés

Előnyök:
  • CNC gép kezelésében szerzett tapasztalat
  • Forgácsoló szerszámgépek ismerete

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük önéletrajz elküldésével jelentkezzen.

Munkavégzés helye:
  • Mórahalom