www.cvonline.hu

CNC ESZTERGÁLYOS (6751)

  • A hirdetés 730 napja lejárt

Zirci telephellyel rendelkező partnercégünkhöz keresünk 3 fő CNC ESZTERGÁLYOS munkatársat!

Feladatkör:
-Mezőgazdasági gépek gyártási folyamatának elvégzése a fenti munkakörben
-Programozás

Elvárások:
-Legalább két éves szakmai gyakorlat
-Önálló munkavégzés
-Programozási ismeret és aktív tudás

Bérezés:
-Br. 220.000 Ft/hó
-útiköltség térítés

Munkavégzés helye: Zirc

Fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel a E-mail cím megjelenítése email címen. A tárgyba írja be: CNC Esztergályos

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő