www.cvonline.hu

CNC és gépi forgácsoló

  • Frissítve 27 napja

Dinamikusan fejlődő csapatunkba keresünk CNC és gépi forgácsoló munkatársat.

Az Oerlikon Balzers és az Oerlikon Metco az Oerlikon Csoport Felületkezelő Megoldások Szegmensének tagjai. Az Oerlikon Balzers a világ egyik vezető beszállítója azon felületkezelő technológiák tekintetében, melyek jelentős mértékben javítják mind a precíziós komponensek, mind a fém- és műanyagfeldolgozó ipar szerszámainak teljesítményét és teherbírását. Az
Oerlikon Metco bevonatmegoldásokkal és ehhez kapcsolódó eszközökkel javítja a felületek minőségét. A Surface Solution / Felületkezelő Megoldások Szegmens egy olyan dinamikusan növekvő hálózatot működtet, melynek
több mint 145 létesítménye és több mint 140 bevonatozó központja van 36 országban.

Az Oerlikon Metco partnerei javát szolgálva egyedülállóan széleskörű felületkezelő technológiákkal, eszközökkel, anyagokkal és szolgáltatásokkal javítja a felületek minőségét. Dinamikusan növekvő, több mint 40, világszerte
elhelyezkedő létesítményeinek hálózatán keresztül az Oerlikon Metco olyan
iparágakat szolgál ki, mint például a repülés, az áramfejlesztés, az autó-, olajés gázipar, illetve ipari és más speciális piacokat egyaránt.

Az Oerlikon Eldim repülőgép alkatrészek és ipari gázturbina alkatrészek gyártásának magas szintű képviselője, mely gyártó tevékenységét Hollandiában, az Egyesült- Királyságban és Magyarországon látja el.

Feladatok

  • A gyártási folyamatok gépi, feldolgozási és/vagy szerelési műveleteinek végrehajtása
  • A gyártási gépek és berendezések széleskörű kezelése, az alkatrészek
  • vizsgálata és a szükséges dokumentációk elvégzése
  • CNC gép-funkciók kezelése
  • Méret-ellenőrzési feladatok végrehajtása
Elvárások

  • Jó kézügyesség/precizitás szükséges
  • Rajzok, munkautasítások olvasása és értelmezése
  • Egyszerű gépek és kézi mérőműszerek használatának képessége

Végzettség

  • CNC kezelő szakképesítés szükséges
  • Minimum 1 év gyártásban szerzett CNC / gépi forgácsoló tapasztalat szükséges
  • Előny: CNC programozás ismerete és gyakorlata
Amit kínálunk

  • Dinamikus csapat, nemzetközi környezet
  • Folyamatos, kihívásokkal teli szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes javadalmazási csomag

Jelentkezni Magyar nyelvű önéletrajzzal lehet.

Oerlikon Eldim (HU) Kft.
Határ út1/C
4031 Debrecen
Hungary

www.oerlikon.com

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen