Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

CNC él hajlító


  • A hirdetés 612 napja lejárt

Munkaidő: H-P, két műszakos munkarendben 

Munkavégzés helye: Bicske (az utazás támogatott)

Feladatok: programlehívás, korrekció, anyagkiválasztás,

Elvárások: műszaki végzettség (preferáltan CNC-s), műszaki rajz értése, munkatapasztalat, önálló munkavégzés, precizitás


Jelentkezni: fényképes önéletrajzzal és nettó órabér megjelölésével vagy elérhetőség megadásával a E-mail cím megjelenítése e-mail címen tárgy: CNC él hajlító Bicske

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
German Speaking Junior HR Support Specialist

Exact Solutions Kft.

Location:BudapestResponsibilities:Ensure timely...
Budapest


Desktop Administrator

Exact Solutions Kft.

About the company The american firm represents ...
Budapest


SALES GYAKORNOK (HR7665954X)

Get Work Trend Kft

SALES GYAKORNOK(HR7665954X) Úgy érzed ideje bei...
Pest, Budapest, II. kerület