www.cvonline.hu

CNC csoportvezető

  • A hirdetés 818 napja lejárt

A 77 Elektronika Kft. orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat.

CNC csoportvezetőt (kódja: 2015prod03) keres, precíziós alkatrészek gyártásához, CNC és hagyományos technológiával.

Munkakör célja:

CNC üzem szakmai támogatása, gyártás tervezése, dokumentumok kezelése.

 Fő feladatok:

  • Alkatrészgyártás tervezése
  • Műszakvezetők koordinálása
  • Technológiák kidolgozása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Kimutatások, statisztikák készítése
  • 3-5 tengelyes CNC programok optimalizálása
  • Szakmai támogatás

Követelmények:

  • 3-4 éves szakmai tapasztalat
  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Magas szintű programozási ismeretek

Előnyök:

  • Rugalmasság
  • Magas fokú precizitás.
  • Jó kommunikációs készség

Amit a cég kínál:

  • Szakmai fejlődés, kihívások
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria rendszer
  • Barátságos munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • Stabil munkahely
  • Évről évre folyamatosan fejlődő magyar cég

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Fényképes önéletrajzát fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre várjuk, hivatkozással a pozíció kódra.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol