www.cvonline.hu

CMM programozó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.29.
Jelentkezési határidő: 2017.05.03.
Hirdetés azonosító: 1089520

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világvezető erőművi beszállító cég keres folyamatosan bővülő megrendelések és portfólió szélesítése miatt motivált CMM programozó kollégát.

Feladatok:

- CMM programok előállítása határidőre Metromec CM3.8 programkörnyezetben
- Gyártás támogatása elsősorban méréssel kapcsolatos tevé-kenységgel
- Mérési adatokkal kapcsolatos kiértékelések elvégzése (pl.: gage R&R)
- Résztvétel fejlesztési projektekben

Elvárások:

- Műszaki rajzok, tűrések önálló értelmezése
- Méréstechnikai ismeretek
- Csapatban történő hatékony munkavégzés
- Csapatban történő munkavégzés
- Motiváció fejlesztési projektekben történő résztvételre
- Legalább egy CAD Program ismerete (Előny ProE, Siemens NX)
- További mérő programok ismerete: Zeiss, PcDmis, Quindos
- MS Office programok ismerete
- Németországi betanulás 12 – 18 hónap
- Angol, vagy német nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
- Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelemcsomagot
- Modern, nemzetközi munkakörnyezetet
- Utazás és lakhatás biztosítása Németországban
- Külföldi munkavégzés ideje alatt extra napidíj az alapbéren felül

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a