www.cvonline.hu

CMM programozó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.06.
Jelentkezési határidő: 2016.11.20.
Hirdetés azonosító: 1045001

Pest megyében működő partnercégünk CMM programozót keres saját üzemébe.

Feladatok:

CMM programok előállítása határidőre Quindos programkörnyezetben
Mérési adatokkal kapcsolatos kiértékelések elvégzése
(pl.: gage R&R)
Résztvétel fejlesztési projektekben

Elvárások:

Műszaki rajzok, tűrések önálló értelmezése
Méréstechnikai ismeretek
Csapatban történő munkavégzés
Motiváció fejlesztési projektekben történő résztvétel
Legalább egy CAD Program ismerete (Előny ProE, Siemens
NX)
MS Office programok ismerete

Amit kínálunk:

Stabil hosszútávú munkalehetőséget kínálunk, versenyképes fizetéssel, és folyamatos szakmai fejlődéssel!

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján