www.cvonline.hu
Cloud platform üzemeltetés támogató gyakornok (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 1047289
lejárt
YOUR TASK
  • Platform üzemeltetés
  • Change-ek végrehajtása, Incidensek kezelése
  • Kapcsolattartás
  • Dokumentáció készítés
  • Cloud üzemeltetés
  • Napi operatív működés támogatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Nemzetközi környezetben való munkavégzés
  • Kölcsönös elégedettség esetén hosszútávú karrierlehetőség
YOUR PROFIL
  • Felsőfokú tanulmányok (aktív/passzív hallgatói jogviszony nappali tagozaton még legalább 2 féléven keresztül)
  • Határozott, megbízható, kommunikatív. Önálló, proaktív.
  • Angol nyelv aktív, középszintű ismerete feltétel, német nyelvtudás előnyt jelent
  • Heti 25-30 órás munkavégzés
  • Linux alapok ismerete
  • OpenStack iránti érdeklődés (tanulási lehetőség, tapasztalatszerzés)

Application - IT Services Career Site

Kategória
IT / Informatika
Régió