www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 1062634
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk, Közép-Európa legmodernebb kutatási célú adatközpontja, egyedülálló módon járul hozzá a nemzetközi és hazai kutatási, fejlesztési és innovációs projektekhez.
Legmodernebb technológiai színvonalon kiépített nagybiztonságú, 2000 m2-es ADATKÖZPONT a Magyar Kormány támogatásával a Kutatási és Technológiai Innovációs Alap bruttó 8,5 milliárd forintos támogatásával készült el 2013 nyarán.
Az adatközpont közel 1500 m2-es (white space) területen elhelyezkedő IT infrastruktúrával kapcsolatos fejlesztési feladataihoz, illetve felhő-szolgáltatás tervezéséhez, kialakításához és támogatásához munkatársakat keresünk.

CLOUD FEJLESZTŐMÉRNÖK (E-W03)

Feladatok:
  • komplex IT rendszerek és szolgáltatások tervezése és megvalósítása
  • OpenStack cloud infrastruktúra fejlesztése és üzemeltetése
  • Elosztott tároló-rendszerek fejlesztése
  • Scientific computing keretrendszerek fejlesztése
Elvárások:
  • felsőfokú, legalább BSc szintű diploma (informatikai vagy villamosmérnöki területen)
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • OpenStack middleware alapismeretek
  • Linux rendszeradminisztrátori gyakorlat
  • dinamikus személyiség
  • pontos, precíz munkavégzés
Előnyök:
  • szakirányú, egyetemi végzettség
  • VMware üzemeltetési tapasztalat
  • HPC fejlesztési és üzemeltetési tapasztalat
  • CCNA (illetve annak megfelelő, vagy magasabb) minősítés megléte
  • GRID / Cloud üzemeltetésben szerzett tapasztalat
Ajánlatunk:
  • felelősségteljes pozíció, kihívást jelentő, komplex feladatok
  • szakmai fejlődés, továbbképzés lehetősége
  • magas színvonalú, támogatást biztosító szakmai háttér
  • versenyképes juttatási csomag
  • eredményorientált csapatszellem
  • professzionális munkavégzés Európa egyik legmodernebb, kutatási célú adatközpontjában
  • munkavégzés: festői környezetben Budapesten, a Normafa közelében

Fizetés: versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye, ideje: Budapest, napi 8 óra rugalmas munkaidőben,
Kezdés: azonnal

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja magyar fényképes önéletrajzát az oldalon és küldje el motivációs levelét is.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió