www.cvonline.hu
CLOUD ARCHITECT
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.09.29.
Jelentkezési határidő: 2015.09.23.
Hirdetés azonosító: 940203
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársakat hosszú távú, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Virtuális projektcsapatok irányítása

  • Igényanalízis és koncepció előállítása

  • Körülményes megoldás - koncepciók kivitelezése

  • Partnerigényekből való konvertálás CSS Cloud infrastrukturában

  • Datacenter áthelyezés, tranzíció és műveleti átmenetek kezelése

  • Technikai átvételek (rész-) projektben, belsőleg és külsőleg egyaránt

  • A szolgáltatásminőség biztosítása és újraelőállítására vonatkozó intézkedések

  • Security és Compliance Analysis és vizsgálat

  • CSS felhőportfólióinak fejlesztése

  • Technikai projektvezetése a nagyobb Architektur - projekteknek

  • Transzformációs- és migrációs projektekkel kapcsolatos konzultációk

  • Business szcenáriók és IT-Architektúrák egyeztetése az SI és Sales ágazatokkal
  • Elvárások

  • Befejezett Informatikai tanulmányok, gazdaságinformatikai, elektrotechnikai, természettudományi vagy egy releváns területen szerzett végzettség

  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat IT infrastruktúrában és operációban

  • Jártasság az IT Engineer vagy Solution Architect szakterületen az Open Systems környezetben, speciális Cloud Infrastruktúra Server-, Hálózat-, Storagevirtualizáció, tapasztalat az applikációk területén

  • Projektvezetési tapasztalat

  • Jártasság az ITIL folyamatokban és a hozzá kapcsolódó rendszerekben

  • Tapasztalat a következő témákban: virtualizációs eszközök (VMware, HyperV); Cloud Computing, Hálózat; Storage (SAN/NAS), Unix / Windows; Adatbázisok, Middleware

  • Jártasság a folyamatmodellezéshez szükséges aktuális módszerekben, eszközökben, keretrendszerekben, továbbá tapasztalat az ARIS és UML eszközök folyamatmodellezésbe történő bevezetésében, valamint innovátori szerep betöltése

  • Jártasság a szoftverfejlesztési folyamatokban (SE Book, SCRUM)

  • Jártasság a technikai elemzésekben és a kivitelezhetőség, illetve a költségbecslés felelősségteljes megítélése

  • Kiváló angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

  • Személyiségbeli követelmények:

  • Tanácsadás a belső és külső partnerek számára, beleértve a magabiztos fellépést és erős alkupozíciót

  • Komplex szituációk gyors átlátása, stratégiai gondolkodásmód

  • Tanácsadási, moderációs és prezentációs folyamatok biztosítása a Top-Management számára

  • Vevőorientált szemléletmód, összeköttetés az IT és a szakterület között

  • Kezdeményezőkészség cél-és eredményorientáltsággal párosítva

  • Komplex gondolkodásmód képessége

  • Jó szervezőkészség

  • Készség a csapaton belüli együttműködésre, annak vezetésére, illetve a tagok ösztönzésére

  • Belföldi és külföldi utazásra való hajlandóság

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió