www.cvonline.hu

Clinical Trial Assistant - CTA (szponzor oldal)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.10.11.
Jelentkezési határidő: 2017.10.20.

Bővülő csapatba , folyamatosan növekedő gyógyszeripari partnerünkhöz keresünk lelkes munkatársat Clinical Trial Assistant (CTA) pozícióba.

Ha munka-magánéletre, nemzetközi felelősségre, pozitív vezetőre és komplex munkakörre vágysz, jelentkez

Pozíció leírása / Job description

Ha munka-magánéletre, nemzetközi felelősségre, pozitív vezetőre és komplex munkakörre vágysz, jelentkezz!
- Klinikai kutatási munkatársak segítése: fordítás, asszisztencia, etc.
- Vizsgálatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok:

> A vizsgálatokhoz szükséges dokumentumok elkészítése
> Adatbázis naprakészen tartása
> A megbízó vizsgálati fődossziéjának (Sponsor Study File) és a vizsgálóhely vizsgálati fődossziéinak (Investigator Study File) elkészítése

- Rendezvényszervezés
- Kapcsolattartás a társosztályokkal, központtal és vizsgálati helyekkel

Elvárások / Requirements

- Tapasztalat Clinical Trial Assistant pozícióban
- Felsőfokú végzettség
- Folyékony angol nyelvtudás (szóban és írásban)
- Precizitás
- Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk / Offer

- Stabil gyógyszeripari vállalat
- Komplex feladatok
- Előrejutási lehetőségek
- Pozitív vezető
- Munka-magánélet egyensúly
- Kiváló juttatási csomag (13. havi fizetés, cafeteria)

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -