www.cvonline.hu

Clinical Specialist / Klinikai Szaktanácsadó

  • A hirdetés 1084 napja lejárt

A Roche Magyarország Diagnosztika divíziójának Kórházi Professzionális üzletága az alábbi pozícióba munkatársat keres:

Feladatok:

  • Szakmailag kompetens tárgyalási partnerként klinikusok látogatása, meggyőzése a Roche innovative tesztjeinek használatáról és azok klinikai döntéseket támogató előnyeiről a jobb betegellátás érdekében, Magyarország teljes területén.
  • A területi sales kollégák támogatása/tehermentesítése a klinikusokkal való szakmai  megbeszélésekben.
  • Intézmények, osztályok oktatási, továbbképzési munkájába való bekapcsolódás, helyi referálókon, rendezvényeken való részvétel és előadás.
  • Key Opinion Leader kontaktok felkutatása, KOL hálózat kiépítése, karbantartása.
  • Nemzetközi konferenciák tapasztalatainak begyűjtése.
  • Guideline-ok lokális adaptálásnak támogatása.
  • Tanácsadói megbeszéléseken, konzultációkon való részvétel.
  • Látogatások tervezése, szervezése.
  • Tudományos és promóciós anyagok összeállításában való szakmai közreműködés.
  • Konferenciák, szimpóziumok szakmai előkészítésében való részvétel.
  • Belső szakmai trainingek támogatása, továbbképzéseken való közreműködés.
  • Folyamatos vevő/és forgalom értékelés.

Közvetlen felettes:

  • Értékesítési vezető

Munkavégzés helye:

  • Magyarország teljes területe

Elvárások:

  • Kizárólag orvos végzettség;
  • Néhány éves szakmai gyakorlat a klinikumban előny, de pályakezdőket is várunk;
  • Gyógyszer vagy műszercégnél szerzett látogatói gyakorlat előny;
  • PC felhasználói ismeret (Windows, MS office programok);
  • Magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (szakirodalom);
  • Gépjárművezetői engedély (B típus);
  • Budapest vagy Pest megyei lakóhely;
  • Pontosság, adminisztratív fegyelem, megbízhatóság;
  • Jó problémakezelési és szervezési képesség;
  • Kiváló kommunikációs készség, telefonon, írásban és szóban is;
  • Magabiztos fellépés, jó megjelenés;
  • Jó előadói érzék;
  • Átlagon felüli munkabírás, terhelhetőség, rugalmasság;
  • Önálló munkavégzés képessége;
  • Jó csapatjátékos.

A fényképes önéletrajzokat és motivációs leveleket a fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő