www.cvonline.hu

Clinical Project Manager & Compliance-Training Officer

  • A hirdetés 1137 napja lejárt

A kutatásorientált svájci tulajdonú Roche gyógyszergyár a világ egyik vezető vállalata, amely folyamatosan új megoldásokra törekszik az egészségvédelem számos területén. Több mint száz éve foglalkozunk új, az egészséget szolgáló készítmények és eszközök feltalálásával, kifejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával. Termékeink és szolgáltatásaink a betegségek megelőzéséhez, diagnosztizálásához és gyógyításához járulnak hozzá, így segítve elő egészségünk megőrzését és életminőségünk javulását.

Pharma divíziónkba azonnali belépéssel az alábbi pozícióba munkatársat keresünk:

(1 éves határozott idejű szerződéssel)

A munkakör célja:

  • A Roche Magyarország Kft.-ben végzett, számára kijelölt, globális és helyi klinikai/beavatkozással nem járó vizsgálat(ok) szervezése, elindításának, lebonyolításának és zárásának koordinálása a GCP és a Roche SOP-i szerint, aktív közreműködés a súlyos nemkívánatos események (SAE) reconciliation folyamatában és a hozzátartozó vizsgálatok final report elkészítésének koordinálása, az adott vizsgálati büdzsé összeállítása és nyomonkövetése.  Minőségi kifogások proaktív azonosítása a klinikai programok során, a csapat támogatása ezen problémák megoldásában, valamint esetleges eszkaláció esetén.
  • Részvétel a klinikai/beavatkozással nem járó vizsgálatok folyamatát szabályozó helyi szabványműveleti előírások (SOP-ok) elkészítésében és felújításában.
  • Részvétel az orvosi osztály munkatársainak tréningjében és fejlesztésében, a kijelölt vizsgálatokhoz tartozó monitorok munkájának szakmai operatív felügyelete, a határidők és minőségi követelmények betartatása.
  • A helyi klinikai vizsgálati csapat működésének minőségügyi felügyelete, valamint tréning formában történő támogatása annak érdekében, hogy az összes vizsgálat megfeleljen a Roche belső szabályainak és folyamatainak, a nemzetközi etikai és tudományos követelményeknek, valamint a helyi törvényi szabályozásnak.

Közvetlen felettese:

  • Clinical Trial Manager

Munkavégzés helye:

  • Budapest, illetve Magyarország egész területe.

Elvárások:

  • orvos vagy gyógyszerész végzettség;
  • legalább két-három év tapasztalat klinikai vizsgálatok monitorozásában (onkológiai vizsgálatokban szerzett tapasztalat előnyt jelent);
  • a klinikai vizsgálatokra vonatkozó jogszabályok, etikai és hatósági követelmények beható ismerete;
  • előny: csoportvezetői/projekt menedzseri/GCP compliance officer-i tapasztalat;
  • határozott, magabiztos személyiség;
  • vezetői kompetenciák megléte;
  • megbízható, önálló munkavégzés;
  • pontosság, részletekre való odafigyelés;
  • compliance ügyek kezelésére való képesség;
  • tárgyalási szintű angolnyelv-ismeret.

Amint kínálunk:

  • innovatív vállalat, nemzetközi környezet,
  • fejlődési lehetőség,
  • dinamikus, barátságos csapat,
  • versenyképes fizetés (alapfizetés, béren kívüli juttatások, bónusz),
  • céges autó.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, s szívesen csatlakozna a Roche csapatához, kérjük, küldje el motivációs levelét és részletes, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre vagy jelentkezzen az alábbi webcímen, karrierszekciónkon keresztül: Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése