www.cvonline.hu

Client Services Coordinator

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2015.08.18.
Hirdetés azonosító: 924851

Pozíció leírása / Job description

Our client is a leading provider of sophisticated, outsourced treasury and financial services and creative financial solutions for financial institutions and corporations.

They are currently looking for a Client Services Coordinator, into their finance team.

Feladatok:

-Administration of the processes of International Clients
-Be responsible for the accounting of the Clients
-Weekly/monthly/yearly and ad-hoc reports
-Organize and support the audits
-Keep in touch with other departments
-Getting involved into the legal cases of the Clients - with the support of Legal Consultants
-MNB reports
-Keep great relationship with the Clients

Elvárások:

-Relevant degree
-2-3 years of auditor experience
-Deep accounting knowledge
-Navision knowledge
-Fluent English

Amit kínálunk:

-Great opportunity of professional developing
-Very nice environment
-Competitive salary

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a