www.cvonline.hu

Client Service Support (Charting)

  • A hirdetés 1151 napja lejárt

Piackutatási adatfeldolgozással, adatelemzéssel foglalkozó debreceni cég

munkakörbe munkatársat keres

Munkakör leírása:

  •  Képanyag készítése piackutatási kérdőívekhez
  •  Grafikonok, riportok készítése
  •  Automatizált riportok programozása

Elvárások:

  •  Felsőfokú végzettség
  •  Magas szintű, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  •  MS Office alkalmazások magas szintű ismerete (makrók)
  •  MS Office programokban történő automatizálási tapasztalat
  •  Valamely szkript nyelvben való jártasság (html, php, java, css, flash)
  •  Társadalomkutatási módszertani ismeretek
  •  Elemző látásmód
  •  Dinamikus személyiség, önállóság, pro-aktív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Magas szakmai színvonal, egyedülálló fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi projektekben való részvétel

Szükséges dokumentumok: magyar és angol nyelvű önéletrajz.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség