www.cvonline.hu

Client Service Supervisor - Securities Services [ST-CSS01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.08.04.
Hirdetés azonosító: 1064383

Focus consulting

Megbízónk

Partnerünk piacvezető globális pénzügyi szolgáltató, melynek megbízásából keresünk letétkezelési területre Client Service Supervisor pozícióba új munkatársat.

Feladatok

- Napi kapcsolattartás az ügyfelekkel
- Proaktív kapcsolattartás a magyar és külföldi partnerintézményekkel az ügyfél megbízásainak sikeres lebonyolítása érdekében
- Az ügyfelek kéréseinek feldolgozása a vállalat által használt rendszerekben
- Magas színvonalú teljesítményt nyújtó csapat kialakítása (információk megosztása a csapattagok között, szükséges képzések támogatása, valamint visszajelzés adása a teljesítményükre vonatkozóan), új kollégák betanításának megszervezése
- Folyamatfejlesztési javaslatok kidolgozása az ügyféligények kielégítésére
- A termékfejlesztés és az új munkafolyamatok kialakításának biztosítása
- Önálló projektek menedzselése
- A csoport működésének biztosítása a törvényi előírásoknak és a vállalat szabványainak megfelelően
- Részvétel a heti/havi kimutatásokat és jelentéseket készítésében
- Javaslattétel a vezetőség felé a problémák megoldására

Elvárások

- Felsőfokú végzettség
- Minimum 3-4 éves operációs (letétkezelés, értékpapír elszámolás, bankközi elszámolás, stb.) vagy ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat
- Felsőfokú angol nyelvtudás
- Felhasználói számítógépes ismeretek
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Vezetői kompetenciák
- Egyszerre több feladat kezelése, felügyelete, megfelelő priorizálásuk
- Kiváló kommunikációs készség
- Csoportmunka szervezése, mások motiválása
- Jó alkalmazkodó készség és együttműködési hajlandóság
- Önállóság

Előny

- Gazdasági szakirányon szerzett felsőfokú végzettség
- Tőzsdei jogi szakvizsga, értékpapír jog vizsga, vagy ezekkel egyenértékű bármilyen tanfolyami végzettség
- Értékpapír elszámolás, bankközi elszámolások területén szerzett gyakorlat
- Banki rendszerekkel való munkában jártasság

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió