www.cvonline.hu

Client Service Officer - Securities Services [ST-CSO01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.08.25.
Jelentkezési határidő: 2016.08.24.
Hirdetés azonosító: 1064382

Focus consulting

Megbízónk

Partnerünk piacvezető globális pénzügyi szolgáltató, melynek megbízásából keresünk letétkezelési területre Client Service Officer pozícióba új munkatársat.

Feladatok

- Napi kapcsolattartás az ügyfelekkel: banki rendszerekből kinyert teljes körű információ szolgáltatás a napi tranzakciók teljesülésére vonatkozóan
- Problémamegoldás a társcsoportok bevonásával és szoros együttműködéssel az ügyfél elégedettség figyelembe vétele mellett
- Folyamatfejlesztési javaslatok kidolgozása
- Részvétel a rendszer-, termékfejlesztések, új munkafolyamatok kialakításában, valamint kisebb projectek önálló menedzselése
- Új kollégák betanítása, meglévő kollégák támogatása
- Kimutatások elkészítése

Elvárások

- Legalább középfokú végzettség
- Minimum 1 éves operációs területen szerzett (letétkezelés, értékpapír elszámolás, stb.)
- Felsőfokú angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Pontos, precíz munkavégzés
- Monotonitástűrés
- Jó kommunikációs készség írásban és szóban
- Udvarias, segítőkész, etikus viselkedés és kommunikáció
- Csoport munkában való aktív részvétel
- Határidőkhöz való igazodás és azok betartása

Előny

- Bármilyen gazdasági felsőfokú végzettség
- Tőzsdei jogi szakvizsga, értékpapír jog vizsga, vagy ezekkel egyenértékű bármilyen tanfolyami végzettség
- Értékpapír elszámolás területén szerzett tapasztalat
- Banki rendszerekkel való munkában jártasság
- Microsoft Office alkalmazásokkal, illetve banki rendszerekkel való munkában jártasság

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió