www.cvonline.hu

Cleanliness mérnök (O02cm)

  • A hirdetés 386 napja lejárt

Cleanliness mérnök

O02cm

Komárom-Esztergom megyei partnercégünk megbízásából keresünk Cleanliness mérnök munkatársat

Feladatok:

  • Vevői tisztasági igények összegyűjtése;
  • A gyáron belüli tisztasági szabvány működésének ellenőrzése;
  • Belső tisztasági auditok lebonyolítása;
  • A tisztasági helyzet fejlesztésére irányuló javaslattétel;
  • Beszállítói tisztasági auditok elvégzése;
  • Tisztasági eredmények nyomon követése, eltérések esetén javaslat a javításra;
  • Tisztasági reklamációk kezelése.
Tapasztalat:
  • Auditori tapasztalat;
  • Hiba kivizsgálásban szerzett tapasztalat;
  • Autóipari cégnél szerzett gyakorlat;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • MS Office ismeret;
  • Meggyőző készség és jó kapcsolatteremtő képesség;
  • Feladat- és siker orientált hozzáállás;
  • Konfliktuskezelés, vevőorientált hozzáállás.

Magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol