www.cvonline.hu

CLAVIS alkalmazásgazda

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.12.05.
Hirdetés azonosító: 1005057

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

CLAVIS alkalmazásgazdát keresünk banki IT környezetbe.

Feladatkör, felelősségek:

•szakterület folyamatos támogatása,

•ad-hoc hibakezelés,

•riportok lekérdezések, készítése (SQL scriptek írása),

•rendszerparaméterezési feladatok ellátása,

•fejlesztési támogatás,

•folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal a szakterületi igényekkel összhangban,

•support az alkalmazás központi felhasználóinak,

•változáskövetési adminisztráció,

•indexkezelés, jogosultságkezelés,

•esetleges szerverkonfigurálás

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•felsőfokú informatikai végzettség VAGY

•több éves, felhasználói támogatásban szerzett tapasztalat.

ÉS

• több éves SQL / PL/SQL tapasztalat

• alkalmasság a fegyelmezett és adminisztrált munkavégzésre egy szabályozott környezetben,

• felhasználóbarát hozzáállás,

• önálló és csoportos munkavégzésre való képesség,

• jó kommunikációs készség,

• proaktivitás

Előny jelent:

• banki ismeretek

Nyelvtudás:

magyar

A megbízó cég profilja:

Megbízónk teljes körű számítástechnikai szolgáltatást nyújt egy jól prosperáló magyar bankcsoport részére, melynek keretében az elmúlt években több banki informatikai projektet szállított sikeresen.

Jelenleg a régió egyik legnagyobb, leginnovatívabb banki IT projektjén dolgozik, erre keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel.

Amit kínálnak:

• Kellemes munkakörnyezet

• Versenyképes fizetés

• Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió