www.cvonline.hu

CLAVIS Alkalmazás Rendszergazda

  • A hirdetés 683 napja lejárt

A Takarékszövetkezeti Informatikai Kft. (TAKINFO)

munkatársat keres azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • szakterület folyamatos támogatása
  • ad-hoc hibakezelés, riportok lekérdezések, készítése (SQL scriptek írása)
  • rendszerparaméterezési feladatok ellátása
  • fejlesztési támogatás
  • folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal a szakterületi igényekkel összhangban
  • változáskövetési adminisztráció
  • indexkezelés, jogosultságkezelés
  • esetleg szerverkonfigurálás

Elvárásaink a leendő alkalmazás rendszergazda kollégánkkal szemben:

  • legalább felsőfokú szakirányú (informatikai) végzettség, vagy több éves releváns (felhasználói támogatásban szerzett) szakmai tapasztalat
  • Clavis rendszer átfogó ismerete
  • MS SQL, PL SQL ismeretek + Oracle adatbázis management
  • Windows és Linux felhasználói ismeret
  • programozási ismeret
  • többrétegű, összetett rendszerrel való munkatapasztalat (összefüggések ismerete az IT infrastruktúra különböző rétegei között)
  • jó felfogóképesség
  • szabályozott környezetben való fegyelmezett, felelősségteljes, adminisztrált munkavégzés
  • segítségnyújtási hajlandóság (support az alkalmazás központi felhasználóinak)
  • felhasználóbarát hozzáállás, nyitottság
  • készség önálló és csoportos munkavégzésre
  • jó kommunikációs és együttműködési készség
  • proaktivitás

Előny:

  • banki ismeretek

Ha felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő