www.cvonline.hu
Citrix rendszeradminisztrátor (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 605298
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Virtuális rendszerek üzemeltetése, a felmerülő incidensek, change-ek megoldása

 - Rendszerfelügyelet, rendszerfrissítés

 - Alkalmazásokkal kapcsolatos problémák megoldása

 - Dokumentációk, jelentések   készítése

Elvárások

 - Felsőfokú informatikai végzettség, vagy annak megfelelő több éves releváns tapasztalat rendszer-, ill. szerverüzemeltetés területén

 - Virtuális rendszerek üzemeltetésében szerzett gyakorlat és/vagy képesítés (pl. Citrix, VMware, HyperV)

 - Erős kommunikációs német nyelvtudás

 - MS szerverek ismerete

 - Hajlandóság többműszakos és hétvégi munkavégzésre, ill. igény esetén külföldi betanulásra

 - Nyitottság új ismeretek megszerzésére, proaktív személyiség

 - Pontosság, megbízhatóság

 - Csapatszellem

Előny

 - Linux ismeretek

 - Kommunikációs szintű angol nyelvismeret

Amit kínálunk

 - Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

 - Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén. Karrier lehetőség

 - Multinacionális környezet: részvétel a T-Systems   nemzetközi projektjeiben

 Munkavégzés helye

 - Budapest

Jelentkezés módja

Kérünk, hogy részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 2751

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió