www.cvonline.hu

Cisco rendszermérnök

  • A hirdetés 373 napja lejárt

Feladatok

  • Pre-sales tevékenységben való részvétel(az értékesített hálózati eszközök telepítése és annak megszervezése)

  • Ügyfélállomány által nyitott hibajegyek kezelése – SLA-n belül

  • Hálózatok tervezése, kivitelezése

  • Hálózatüzemeltetés, üzemeltetés támogatás

  • Megrendelőkkel való folyamatos kapcsolattartás

  • Rendszertervek készítése egészen az eszközök szintjéig

Elvárások

  • legalább 4-5 éves releváns tapasztalat hálózati területen

  • LAN, WIFI, Security tapasztalat

  • B kategóriás jogosítvány

  • szakmai angol nyelvismere

Egyéb információ

Amit kínálunk:

  • céges autó

  • notebook,telefon

  • bejárás támogatás

  • továbbképzési lehetőség

A munkavégzés helye Budapest közvetlen közelében, Nagytarcsán lenne.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika