www.cvonline.hu

Cisco rendszermérnök

  • A hirdetés 499 napja lejárt

Magyar tulajdonú irodatechnikai megoldások értékesítésével és telepítésével foglalkozó partnercégünkhöz keresünk cisco rendszermérnöki pozícióra munkatársat.

Pozíció azonosító: N01_Rm
Kategória: Informatika
Szükséges nyelvtudás: Angol
Munkavégzés helye: Budapest
Feladatok:

  • pre-sales tevékenységben való részvétel(az értékesített hálózati eszközök telepítése és annak megszervezése)
  • ügyfélállomány által nyitott hibajegyek kezelése – SLA-n belül
  • hálózatok tervezése, kivitelezése
  • hálózatüzemeltetés, üzemeltetés támogatás
  • megrendelőkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • rendszertervek készítése egészen az eszközök szintjéig

Elvárások:

  • legalább 4-5 éves releváns tapasztalat hálózati területen
  • LAN, WIFI, Security tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • szakmai angol nyelvismere

Amit kínálunk:

  • céges autó
  • notebook,telefon
  • bejárás támogatás
  • továbbképzési lehetőség

A munkavégzés helye Budapest közvetlen közelében, Nagytarcsán lenne.
Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol