www.cvonline.hu

Megbízható partnerünk részére keresünk munkatársat

cisco hálózatüzemeltető mérnök

(HF 9-6655)

pozícióba

Budapestre.

Feladat

  • CISCO-alapú hálózat üzemeltetése, távfelügyelete, tervezése külföldi partnerországokban (a munka utazást nem igényel!),
  • A rendelkezésre állás folyamatos fejlesztése,
  • Projektmenedzsment,
  • Hálózatbiztonság, tűzfalak, VPN felügyelet,
  • Incidens menedzsment,
  • SLA report.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Aktív jó angol nyelvtudás,
  • Több éves CISCO-alapú hálózatüzemeltetői tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Nyugodt munkakörülmények.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6655” –es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lentebb található e-mail címre.

                                                      HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Space Planner / Sales Support

Haworth Kft.

HAWORTH POSITION DESCRIPTION Space Planning POS...
Budapest, Pest

Global Service Desk Lead

DIAGEO Üzletviteli Szolgáltatások Kft.

Global Service Desk Lead   Diageo is the world...

Global Incident and Request Lead

Global Incident and Request Lead   Diageo is th...