www.cvonline.hu

CISCO Hálózati rendszermérnök

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 905040
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    CISCO hálózati rendszermérnököket keresünk projekt munkákra

Feladatkör, felelősségek:    Az alábbi három projekt munkára várunk SZÁMLAKÉPES jelentkezőket:

1,

Feladat:

• WAN migráció előkészítési munka

Időtartam: Egy év

• Heti 3-4 nap vidéki munkavégzés, havi 1 nap külföld

• Angol nyelvtudás és CISCO tapasztalat szükséges

2,

Feladat: Cisco gerinchálózati routerek konfigurálása

• Heti 5 nap, Budapesti munkavégzés

3,

Feladat: Cisco Wireless implementáció aktív hálózati oldali segítsége és migráció tervezése vagy ugyanebben az időszakban heti három nap vidéken hálózatüzemeltetési (LAN/WLAN) munka.

Időtartam: 2015 április 5 -től, 14 hétre, heti öt nap, ebből heti két nap helyszíni jelenlét vidéken.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Legalább 4-5 éves tapasztalat, lehetőleg nagyvállalati környezetben

• Angol nyelvtudás

• Számlaképesség

Nyelvtudás:    Angol

A megbízó cég profilja:    Megbízónk magyar tulajdonban lévő piacvezető telecommunikációs vállalat.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.