www.cvonline.hu

Cipőüzlet eladó

  • Az állásajánlat lejárt.

Nemzetközi feltörekvő, high-fashion brand első magyarországi üzletébe keresünk profit-orientált, tapasztalt

eladó-értékesítőt,

budai üzletközpontba.

A KAZAR világszerte több mint ötven üzlettel rendelkező lengyel divatmárka, fő profilja a női és férfi divatcipők kiskereskedelme. ( Link megjelenítése)

Szakmai tapasztalattal rendelkező, motivált és hosszútávra tervező eladó kollégát keresünk üzlettéri értékesítési feladatokra.

Főbb feladatok:

  • vásárlók tájékoztatása, kiszolgálása,
  • értékesítési feladatok ellátása,
  • pénztárgép kezelése,
  • üzlettér és árukészlet karbantartása, kezelése

Feltétel: angol nyelv társalgási szintű ismerete

Előny: szakirányú végzettség

Munkavégzés helye: Allee Bevásárlóközpont

Jelentkezés fényképes Cv-vel PDF formátumban, bérigénnyel és referenciával az alábbi email címen, "SHOP ELADÓ" jeligével.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka, Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Pest, Budapest