www.cvonline.hu

Cipőbolti kisegítő munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 1076006
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Ezúttal piacvezető cipőkereskedelmi partnercégünk részére keresünk részmunkaidős, alkalmi bolti kisegítő munkatársat.

Feladatok:

  • Bolti dolgozók munkájának segítése
  • Árukészletek ellenőrzése
  • Kihelyezett áruk rendbentartása

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Heti min. 2 nap vállalása

Munkaidő

  • hétfőtől vasárnapig 16:00-20:00

Előnyt jelent:

  • Bolti kisegítői munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó 639 Ft / óra

Amennyiben folyamatosan el tudod látni a feladatot és a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérlek jelentkezz a pozícióra egy regisztrációt követően, vagy önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen !